Kategorie
Artykuły

Nowy gabinet w Białymstoku

Zapisz się na terapię w Białymstoku

Fizjoterapia Białystok

Nazywam się Tomasz Chojnicki jestem absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku “Fizjoterapia”. Swoje doświadczenie zdobywałem w państwowych klinikach w Gdańsku oraz Łomży. Pracę w gabinecie opieram na metodzie PDTrOd lat pasjonuję się zdobywaniem wiedzy z zakresu fizjologii człowieka, biochemii funkcjonalnej. W codziennej pracy współpracuję z trenerami motorycznymi, lekarzami. Ponadto jestem wykładowcą w Hotelu Kurpia Art w Nowogrodzie oraz właścicielem firmy “NeuroHand”. Od wielu lat pasjonuję się piłką nożną, sportami walki oraz historią.

Co sądzą o mnie pacjenci?

W ciągu jednego roku w Nowogrodzie przyjmuję kilkuset pacjentów z różnymi problemami. Zajmuję się leczeniem za pomocą terapii wisceralnej, treningu medycznego, rehabilitacji osób starszych, chorób lokomocyjnych, bólów migrenowych. W gabinecie swoje działania opieram na fizjoterapii prywatnej w Nowogrodzie oraz Białymstoku.

Zobacz opinię na mój temat: “Tomasz Chojnicki – Fizjoterapia Nowogród

Efekty terapii metodą PDTr

Jak możesz się umówić?

Gabinet w Białymstoku znajduję się na ulicy Młynowa 38 lok. 7., pod nazwą “4senses”. Zapisy są prowadzone pod numerem telefonu: 513249980. Serdecznie zachęcam do odwiedzenia strony internetowej www.4senses.fit.

Pozdrawiam,

Tomasz Chojnicki.